Плоскогубці з ізольованими ручками NWS L= 120 мм (126A-79-ESD-120) - фото 1
Плоскогубці з ізольованими ручками NWS L= 120 мм (126A-79-ESD-120)
Код товару: MD_3098691
Про товар
Плоскогубці NWS (126A-79-ESD-120) - це професійний антистатичний інструмент довжиною 120.0 мм, розроблений для робіт із чутливими електронними компонентами. Спеціальні ручки з маркуванням ESD забезпечують контрольоване відведення електростатичного заряду, запобігаючи пошкодженню мікросхем. Тонкий профіль губок дозволяє виконувати точні маніпуляції у щільних вузлах сучасних гаджетів.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Розмір
120 мм
Максимальний розмір розкриття
16 мм