Укр
Рус

Код товару: AR_3024543
Загальний об'єм балона - 4.8 л
| Загальний об'єм балона | 4.8 л |
| Тип корпусу балона | сталевий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Місткість (маса газу) | 2 кг |
| Маса порожнього балона | 3.5 кг |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Особливості | діапазон робочих температур, °С від -20 °C до +60 °C |
| Різь | PZ19.2, W21.8 |
| Робочий тиск | 18 бар |
| Тестовий тиск | 3,0 МПа |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 095 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00