Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 1
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 2
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 3
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 4
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 5
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 6
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 7
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 8
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 9
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 10
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 11
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157) - фото 12
Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM (73-00157)
Код товару: TS_1933556
Про товар
Застосування
Ключові властивості та можливості
  • Передача нестисненого сигналу на відстань до 60 м з нульовою затримкою.
  • Підтримує HD-відео з роздільною здатністю до 1920x1080@60Hz (роз'єм HDMI-A) зі швидкістю передачі даних до 6.75 Гбіт/с та максимальною тактовою частотою 165 МГц. Відповідність стандартам HDMI 1.3 та HDCP 1.3.
  • Підтримка технології PoC (Power over Cable): для живлення обох пристроїв потрібен лише один блок живлення DC 12 В, підключений до передавача або приймача. Потужність споживання становить 4 Вт.
  • Компактний алюмінієвий корпус з розмірами 82 / 85 / 17 мм. Передбачений настінний монтаж.