Укр
Рус

Код товару: AR_3019615
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Дизайн ніжного коричневого відтінку зі смужками додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
| Розмір | полуторний євро |
| Розмір простирадла | 160 х 220 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин, бавовна 100% |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Дизайн та декор | геометрія |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Колір | коричневий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі 30 °С, прасувати при температурі не більше 110 °С, не застосовувати засоби хімічного чищення, не відбілювати, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 200 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 155 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00