Укр
Рус

Код товару: AR_3019610
Комплект ARDESTO Mix&Match для шанувальників кольорових вибухів, щоби жодних квіткових вихорів, різких переходів і несподіваних рішень. Разом із натуральною тканиною (100 % бавовна, сатин) це успішно працює на забезпечення спокою і комфорту під час сну. Показник щільності – 205 TC, а це означає, що виріб добре триматиме форму і не розтягнеться після першого прання. Сатин не викликає алергічних реакцій, непомітно дихає та добре всотує вологу. Крім того, він не втратить своєї яскравості та не тьмянітиме – у комплектів конкурентів просто немає шансів.
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
| Додатково | наволочки на ґудзиках |
| Колір | темно-синій |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прасувати при температурі не більше 110 °С, не застосовувати засоби хімічного чищення, не відбілювати, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині, прати при температурі 30 °С |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 205 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 006 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00