Укр
Рус

Код товару: AR_3019594
Бязь Ranforce Elite — щільна 100% бавовняна тканина з полотняним перпендикулярним переплетенням, стійка проти частого прання, добре прасується, добре вбирає вологу та пропускає повітря. Хоча тканина не має блиску, однак під час фарбування пігмент лягає настільки якісно та рівно, що на полотні з'являються півтони та відтінки. Має чудову здатність надовго зберігати яскравість кольору. Екологічно чиста, легка та гігієнічна, невибаглива в догляді. Бязь прекрасно вбирає надлишки вологи, залишаючись водночас сухою на дотик, а також добре пропускає повітря й зберігає тепло.
Натуральність, екологічність і практичність — наш девіз під час створення всіх колекцій білизни.
Обов'язково перед першим використанням комплекту обов'язкове попереднє прання за температури 30-35 °C. Постільну білизну рекомендується прати індивідуально, окремо від інших речей. Надалі прати рекомендуємо за температури 40 °C, делікатний режим, сушіння, прасування за 150 °C дозволене. Прати відповідно до колірної гами постільної білизни.
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 150 x 220 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бязь |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | блакитний |
| Комплектація | підковдра: 143х210 см - 1 шт простирадло: 150х220 см - 1 шт наволочка: 50х70 см - 2 шт |
| Рекомендації по догляду | прасувати за температури до 110 °C, прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 165 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 577 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00