Укр
Рус

Код товару: AR_3019584
Сатин Twill (Твил) - натуральна бавовняна тканина, виготовлена з крученої нитки подвійного плетіння, нагадує атлас. Красива, м'яка і шовковиста, приємна на дотик. Тонка, але міцна, з особливим шовковим блиском. Екологічна, має хороші гігієнічні властивості. Тканина складається виключно з натуральної бавовни без домішок, відрізняється відмінною якістю і користуються великим попитом у безлічі споживачів, за рахунок вдалого поєднання ніжної шовковистості, міцності бавовняних тканин і вартості. Кручена бавовняна нитка подвійного сатинового плетіння з якої виготовлена тканина, забезпечує щільність, міцність, а також зносостійкість навіть після багаторазового прання. Простіший метод плетіння тканини робить її доступнішою ніж класичний сатин, без істотної втрати всіх переваг більш дорогих тканин. Величезна різноманітність кольорів від спокійних однотонних до яскравих і більш приглушених тонів, просто вразить вашу уяву, а також надихне на сміливі експерименти при облаштуванні своєї спальні.
Упаковка: Всі комплекти упаковані в подарункову коробку, додатково всередині вкладений фірмовий подарунковий пакет.
Деталі: основними перевагами комплектів з Сатин Twill є:
- м'якість і шовковистість;Розміри і комплектація:
- підлітковий (простирадло 214*150, підковдра 210*143, наволочка 50*70-1 шт.)
Рекомендації:
- перше і наступні прання при температурі не вище 40 ° CЗвертаємо Вашу увагу, що дизайн і комплектація на фото може частково відрізнятися від товару в упаковці. Дивіться додаткові фото.
| Розмір | підлітковий |
| Розмір простирадла | 150 x 214 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин твіл |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з мультиплікаційним принтом |
| Колір | сірий |
| Комплектація | підковдра 143 х 210 см - 1 шт, простирадло 150 х 214 см - 1 шт, наволочка 50х70 - 1 шт |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 346 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00