Укр
Рус

Код товару: AR_3019833
прання - універсальне, Призначення - відновлення кольору, видалення плям, для кольорового, 2.1 кг, кількість циклів прання - 31
| Прання | універсальне |
| Призначення | відновлення кольору, видалення плям |
| Колір білизни | для кольорового |
| Тип білизни | для всіх типів білизни |
| Об'єм/Вага | 2.1 кг |
| Клас засобу | інший |
| Кількість циклів прання | 31 |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Ефективний для прання при температурі від 30 °C до 95°C |
| Розміри упаковки | 35 х 26 х 9 см |
| Склад | (> 30%) сульфати; (5 – 15%) силікати, (5 – 15%) карбонати, (5 – 15%) аніонні ПАР; (< 5%) неіоногенні ПАР, (< 5%) антиресорбенти, (< 5%) піногасник; ензими, віддушка*, (* Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene) |
| Спосіб застосування | Згідно з описом на упаковці |
| Термін придатності | 36 міс |
| Упаковка | щільний поліетиленовий пакет |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00