Укр
Рус

Код товару: AR_3006451
Тип - офісний, для домашнього кінотеатру, типи проекції - фронтальна, технологія - DLP, роздільна здатність матриці - 3840 x 2160, яскравість - 4000 (ANSI lm), контрастність - 10 000:1, підтримка форматів - 4:3, 16:9, підтримка 3D - так, порти і роз'єми - 2 x HDMI, 1 x RS232
| Тип | офісний, для домашнього кінотеатру |
| Типи проекції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |
| Контрастність | 10 000:1 |
| Підтримка форматів | 4:3, 16:9 |
| Підтримка 3D | так |
| Порти і роз'єми | 2 x HDMI, 1 x RS232 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.88 кг |
| Висота | 93.8 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Загальна потужність звуку | 3 Вт (1 х 3 Вт) |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Коефіцієнт масштабування | 1.1 x |
| Підтримувані роздільні здатності | до WUXGA (1920 x 1200) |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL, SECAM, NTSC, HDTV, SDTV, EDTV |
| Пульт керування | так |
| Строк служби | 5000 годин |
| Тип лампи | UHP |
| Фокусна відстань | 15.843 - 17.445 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
46 373 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00