Укр
Рус




Код товару: AR_3004719
Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | BOX, BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 96MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 511 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00