Укр
Рус

Код товару: AR_3004584
AM5, 8 ядер, 16 потоків, 4.5 GHz, 5.4 GHz, Максимальний TDP - 105 Вт, 6nm, L1: 512KB, L2: 8MB, L3: 32MB, AMD Radeon Graphics, Zen 4, BOX без кулера
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5, AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 400MHz |
| Дата виходу | 27.09.2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.20 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 6nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 611 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00