Укр
Рус


Код товару: AR_3004637
AMD Ryzen 7 7800X3D — новітній процесор від компанії AMD, виготовлений на базі інноваційної архітектури Zen 4. Розроблений для ефективного використання ресурсів та забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності.
Оптимізований для ігор нового покоління, які дуже вимогливі до ресурсів техніки. Підтримує технологію AMD 3D V-Cache, яку застосовують лише для найшвидших ігрових процесорів серії AMD Ryzen, а також для серверних процесорів зі складними задачами технічних обчислень.
Частота AMD Ryzen 7 7800X3D складає 4.2 ГГц з максимально можливим значенням у 5 ГГц. Високу продуктивність гарантують 8 ядер процесора, що мають можливість проводити обчислення у 16 потоків. Цей процесор забезпечить максимальний ефект при мінімальній енергозатратності та підтримає будь-які хмарні обчислення, технології віртуальної реальності, ігрові процеси, демонструючи продуктивність промислового рівня.
Вбудований штучний інтелект дозволяє процесору ефективніше справлятися з виконанням складних задач, а розроблені алгоритми навчання здатні заздалегідь передбачати та готувати для ПЗ необхідні дані, що забезпечує високу швидкість обчислень і мінімальний час відгуку.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5, AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 120 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 400MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 06.04.2023 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 89°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 96MB |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
23 370 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00