Укр
Рус






Код товару: AR_3004604
AM5, 8 ядер, 16 потоків, 4.2 GHz, 5.1 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 4nm, L2: 8MB, L3: 16MB, AMD Radeon 780M, AMD Zen 4, BOX без кулера
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.1 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon 780M |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 12 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Частота графічного процесора | 2900 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 794 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00