Укр
Рус

Код товару: AR_3004702
Новий процесор Intel Core i3-10105 10-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Comet Lake. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1200. Належить до сімейства високопродуктивних процесорів Core i3.
Intel Core i3-10105 проводиться за стандартом 14-нм техпроцесу, має 4 ядра, які працюють в 8 потоків зі штатною тактовою частотою 3.7 ГГц, 4.4 ГГц в режимі Turbo Boost. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 6 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4.
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1200, 1200 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 630 |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 6 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.10 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 890 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00