Укр
Рус

Код товару: AR_3004628
Intel Core i5-12400F — 6-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Alder Lake. Оснащений 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 і DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 128 ГБ. Сумісний із сокетом s-1700. Даний компонент відрізняється продуктивними показниками роботи та відключеним графічним ядром.
Забезпечує високу швидкодію процесора при нижчому рівні споживання енергії у порівнянні з попередніми поколіннями. Робоча частота ядер процесора складає 2.5 ГГц, що у режимі "Турбо" може збільшуватися до 4.4 ГГц гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 12 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading і Turbo Core.
Підходить для використання в спеціалізованих галузях. Система отримує потужності, які відповідають топовій сходинці даного компонента у сімействі процесорів, що створені для платформи s-1700.
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Кеш-пам'ять | 18 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 7.5MB |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 814 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00