Укр
Рус

Код товару: AR_3004629
1700, 6 ядер, 12 потоків, 3.0 GHz, 4.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, Кеш-пам'ять - 18 MB Intel Smart Cache, L2: 7.5MB, Intel UHD Graphics 770, Alder Lake, Tray
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 770 |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 18 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.45 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 7.5MB |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 240 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00