Укр
Рус

Код товару: AR_3004707
16-ядерний процесор Intel Core i9 12900KF BX8071512900KF з базовою частотою 3200 MHz призначений для використання в домашніх комп'ютерних системах (сумісність уточнюйте) з роз'ємом LGA 1700, кеш-пам'ять становить 30MB, теплова потужність - 125Вт.
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість потоків | 24 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 14MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
21 218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00