Укр
Рус

Код товару: AR_3017203
Прожектор світлодіодний Lightwell LW-FL-B-50 50 W призначений для зовнішнього та внутрішнього освітлення об'єктів та приміщень: вітрин, банерів, бордів, вивісок, малих архітектурних форм, точкового підсвічування об'єктів, освітлення невеликих приміщень тощо. Світлодіодні прожектори є ефективною альтернативою традиційним джерелам світла. Основною перевагою світлодіодного прожектора є висока світловіддача при малому споживанні електричної енергії.
Функціональні особливості
Висока світловіддача
Вбудовані світлодіоди створюють інтенсивний суцільний світловий потік 70-80 лм/Вт, передають природні відтінки предметів і не мерехтять. Це дозволяє заощаджувати понад 85% енергії порівняно з традиційними галогенними прожекторами.
Ефективне освітлення
Корпус прожектора можна монтувати на стелі, стіні або на підлозі. Кут освітлення 120° забезпечує рівномірне розсіювання світла та велику площу освітлення.
Надійна конструкція
Регулювання свічення прожектора здійснюється за допомогою поворотного кронштейна. Міцний литий алюмінієвий корпус та розсіювач із загартованого скла забезпечують ефективне розсіювання тепла та продовжують термін служби прожектора.
Високий ступінь захисту
Завдяки класу захисту IP65 прожектор стійкий до впливу пилу і вологи,
тому його можна без побоювань використовувати на відкритому повітрі.
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | настінний |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Температура світла | 6500 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | ні |
| Датчик освітлення | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 48 шт |
| Клас захисту | IP54 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | вологозахищений, кабель без вилки |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча температура | -40°С - +40°С |
| Розмір | 204 х 121 х 30 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
372 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00