Укр
Рус

Код товару: AR_3017187
Акумуляторний прожектор Neo Tools 99-040 оснащений світлодіодами COB та CREE XPG зі світловим потоком 750 та 250 люмен та потужністю 10 Вт та 3 Вт. Прожектор живиться від літій-іонного акумулятора, що входить в комплект, 3,7 В ємністю 2600 мАг. Ліхтар має 3 функції освітлення: великий світлодіод, малий світлодіод та комбінований. Можна регулювати кут нахилу. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE.
Параметри
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | переносний |
| Світловий потік | 750 лм |
| Джерело живлення | акумулятор, електромережа |
| Датчик руху | ні |
| Датчик освітлення | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 2600 mAh |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кількість світлодіодів | 2 шт |
| Клас захисту | IP44 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Напруга | 5 В |
| Особливості | функція PowerBank |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Розмір | 18 x 12 x 5 см |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 122 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00