Укр
Рус

Код товару: AR_3017179
Рефлектор із датчиком руху 30Вт, 99-049, NEO, використовується для освітлення проїздів, терас або входів до будинків. Його також можна використовувати у приміщенні, наприклад, у гаражі чи підвалі. Основна перевага рефлектора - автоматичний запуск завдяки установці датчика руху. Датчик перебуває під плафоном. Він може бути спрямований як по горизонталі, так і по вертикалі. Максимальний діапазон розпізнавання руху становить 120 º, максимум до 10 м.
| Тип | світлодіодні LED |
| Призначення | ліхтар, для освітлення вхідних дверей та воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення будівель, для освітлення вулиць, для освітлення приміщень |
| Тип монтажу | підвісний |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Температура світла | 6500 K |
| Джерело живлення | електромережа |
| Датчик руху | є |
| Датчик освітлення | є |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 36 шт |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | вологозахищений, кабель без вилки |
| Потужність | 30 Вт |
| Робоча температура | -25°С - +40°С |
| Розмір | 20.6 х 17.2 х 4.5 см |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 150 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00