Укр
Рус

Код товару: AR_3024938
Міні термо принтер UKRMARK P02BL Bluetooth, рулони 50-57 мм, друк на термопапері та полімерних етикетках
| Тип | мобільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | блакитний |
| Максимальна швидкість друку | 10 мм/с |
| Операційна система | Android, IOS |
| Розміри | 90 x 87 x 40 мм |
| Ширина витратного матеріалу | 50 - 57 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 018 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00