Укр
Рус

Код товару: AR_3024934
Надійний, компактний та недорогий принтер чеків XPrinter XP-58IIK відрізняється високою якістю та ергономічністю. У дизайні даної моделі розробники ідеально поєднували прямі лінії та закруглені кути. Невеликі розміри принтера дозволяють встановити його практично будь-де, істотно заощаджуючи робочий простір. Принтер чеків XP-58IIK дозволяє вибрати зручний спосіб виходу чека: верхній або передній. Крім цього, ця модель оснащена звуковим сигналом, що попереджає про відсутність касової стрічки у пристрої.
Переваги принтера чеків XP-58IIK без автообрізання:
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, RS-232, bluetooth, WiFi |
| Автообрізка чека | відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 85% |
| Джерело живлення | 110 - 240 В |
| Кількість символів в рядку | А: 32 символи, B: 42 символи |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Розмір шрифту | 24x24, A: 12 x 24 точок, B: 9 x 17 точок |
| Розміри | 122 х 115 х 110 мм |
| Температура зберігання | 0°C … +45°C |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 403 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00