Укр
Рус

Код товару: AR_3024929
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 90 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57.5 ± 0,5 мм, інтерфейси - USB, автообрізка чека - відсутня
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB |
| Автообрізка чека | відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Джерело живлення | 110 - 220 В |
| Кількість символів в рядку | А: 32 символи, B: 42 символи |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм/с |
| Підтримка друку штрих-кодів | 1D: UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128; 2D: QR Code |
| Розмір буфера пам'яті | 32 КБ |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, B: 9 x 17 точок |
| Розміри | 122 х 115 х 110 мм |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 ± 0,5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 775 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00