Укр
Рус

Код товару: AR_3024935
Принтер чеків XPrinter XP-С58H USB+Ethernet – зручний та надійний принтер для друку чеків на швидкості 120 мм/сек. Принтер чеків XPrinter C58H працює з папером, ширина якого становить 57,5 мм, оснащений автообрізачем.
| Тип | настільний |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Автообрізка чека | є |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр витратного матеріалу | 65 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Linux OS, Android, IOS, Windows |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A/ UC-E/ JAN13(EAN13)/ JAN8(EAN8) |
| Розміри | 119 х 132 х 111.5 мм |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 403 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00