Укр
Рус

Код товару: AR_3024943
Проста і зручна в користуванні портативна друкаркa чеків Xprinter XP-P801A дозволить легко оптимізувати робочий процес, заощадити час та зменшити витрати на обслуговування.
Друкарка працює на основі технології термічного друку, тому не потребує чорнильних картриджів чи тонерів. Вона підтримує папір шириною до 50 мм та швидкість друку до 70 мм/с.
Підключення друкарки Xprinter XP-P801A здійснюється за допомогою порта USB або бездротової технології Bluetooth, що дає можливість працювати поза межами торгової точки.
| Тип | мобільний |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси | USB, bluetooth |
| Автообрізка чека | відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Діаметр витратного матеріалу | 50 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 70 мм/с |
| Операційна система | Linux OS, Android, IOS, Windows |
| Підтримка друку штрих-кодів | 1D: UPC-A / UPC-E / JAN13(EAN13) / JAN8(EAN8) / CODE39 / ITF / CODABAR / CODE93 / CODE128 |
| Розмір буфера пам'яті | 128 КБ |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, А: 1.5 х 3 мм, 1.1 х 2.1 мм |
| Розміри | 135 х 105 х 62 мм |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 348 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00