Укр
Рус

Код товару: AR_3024947
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 260 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм / 57.5 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, RJ-11, RS-232, автообрізка чека - є
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet, RS-232, RJ-11 |
| Автообрізка чека | є |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 260 мм/с |
| Підтримка друку штрих-кодів | 1D: UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128 |
| Розміри | 185 х 140 х 135 мм |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм / 57.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 664 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00