Укр
Рус

Код товару: AR_3024905
Технологія друку - термотрансферний / прямий термодрук, роздільна здатність - 203 DPI
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Тип друку | чорно-білий |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.75 кг |
| Вологість при експлуатації | 10% - 90% без конденсату |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | жовтий |
| Мінімальна ширина етикетки | 6.4 мм |
| Максимальна довжина друку | 914 мм |
| Максимальна ширина друку | 16 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 19 мм |
| Розміри | 241 х 115 х 64 мм |
| Температура експлуатації | 4°С - 40°С |
| Швидкість друку | 10 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 825 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00