Укр
Рус

Код товару: AR_3024917
Epson LabelWorks LW-600P — один із наймініатюрніших і найлегших етикеткових принтерів зі свого модельного ряду.
Попри невеликі габарити — лише 440 г, пропонований пристрій має широкий функціонал і легко допоможе у вирішенні завдань як в офісі, так і вдома. Epson LabelWorks LW-600P зможе провести інвентаризацію обладнання, маркувати товар та контролювати фінансових звітів. Також він стане чудовим помічником у будь-якому домашньому господарстві: друк етикеток на харчових продуктах, нумерація книг і навіть створення барвистих стрічок для подарункової упаковки.
Компактний пристрій легко дасть змогу відправити на друк за допомогою персонального комп'ютера або через мобільний застосунок Epson iLabel з будь-якого мобільного телефона та планшета на базі iOS або Android. Зрозумілий інтерфейс програми полегшить роботу, а під'єднання через Bluetooth з'єднання дасть змогу використовувати принтер декільком користувачам одночасно.
Швидкість 15 мм/сек чудово справляється з великим обсягом роботи, а якість друку 180 dpi створить легкочитні написи, QR-коди та нумерацію.
Epson LabelWorks LW-600P дає змогу друкувати етикетки до 24 мм завширшки, а зменшення полів дасть змогу збільшити продуктивність кожної стрічки й, отже, суттєво знизити собівартість володіння приладом.
Кожен користувач зможе встановити унікальне програмне забезпечення Epson — Label Editor Software, завдяки, якому можна зберігати, створювати та працювати з бібліотекою шаблонів. Багатий вибір символів (460 заготовок) розширить функціональні можливості пристрою, а що вхідну до комплекту стрічку завдовжки 9 м, дасть змогу оперативно розпочати роботи
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Тип друку | в залежності від типу стрічки (кольорова або чорно-біла) |
| Інтерфейси та підключення | USB, Bluetooth |
| Роздільна здатність | 180 dpi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 440 г |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | чорний |
| Максимальна ширина друку | 24 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 24 мм |
| Швидкість друку | 15 мм/с |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 390 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00