Укр
Рус

Код товару: AR_3024910
Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Bluetooth, NFC, роздільна здатність - 203 DPI
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси та підключення | USB, Bluetooth, NFC |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | синій |
| Максимальна ширина друку | 52 мм |
| Програмні мови | ESC, CPCL, POS, LPAPI |
| Розміри | 122 х 82 х 60 мм |
| Швидкість друку | 20 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 620 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00