Укр
Рус

Код товару: AR_3024921
Портативний принтер етикеток, QR та штрих-кодів UKRMARK AT110HW / USB 2.0 / Bluetooth / NFC
Портативний принтер етикеток
Застосування: супермаркети, офіси, загальне маркування тощо
Спосіб друку: прямий термоперенос
Вид витратних матеріалів: термопапір, етикетка
Інтерфейси: USB2.0, NFC, Bluetooth
Підключення: одночасне підключення до 7 мобільних пристроїв
Розподільча здатність: 203DPI
Швидкість друку: 30-60мм/с
Ширина друку: Max.12мм
Ширина витратних матеріалів: 12-15мм
Max.зовнішній діаметр рулону (ЗД): 50мм
Зарядний пристрій: USB 5V 1A
Батарея: 1500mAh*7.4V
Час до повної зарядки: 4-5 годин
Ступінь захисту: IP54
Робоча температура: 0~45℃
Сертифікати: FCC/CE/RoHS
Габарити: 131x82x31мм
Вага: 0.21кг
Комплект поставки:
- Принтер;
- USB кабель;
- Рулон етикеток;
- Інструкція.
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.21 кг |
| Колір | білий |
| Максимальна ширина друку | 12 мм |
| Швидкість друку | 60 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 450 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00