Укр
Рус

Код товару: AR_3024909
Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Ethernet, роздільна здатність - 203 DPI
| Тип | настільний |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси та підключення | USB, Ethernet |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Вологість при експлуатації | 20% - 80% без конденсату |
| Датчики | датчик наявності паперу |
| Колір | чорний |
| Мінімальна ширина етикетки | 18 мм |
| Максимальна довжина друку | 998 мм |
| Максимальна ширина друку | 76 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 82 мм |
| Розміри | 231 х 163 х 150 мм |
| Температура експлуатації | 5°С - 45°С |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.19 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 438 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00