Укр
Рус

Код товару: AR_3013611
Світлодіодний дисплей
Візуальні індикатори допоможуть швидко визначити стан пристрою і харчування.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
Інтелектуальне управління батареями
Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Автоматична самодіагностика
Періодична самодиагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Розетки на батарейках і захисту від імпульсних перешкод
Збережіть і захистіть своє обладнання і дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги.
Розетки із захистом тільки від сплесків напруги
Захист допоміжної електронної техніки від сплесків і перепадів напруги без споживання енергії від акумулятора, необхідної для роботи більш важливого обладнання при відключенні електроживлення.
| Призначення | для мережевого обладнання, для побутової техніки, для холодильників |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Потужність, ВА | 950 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Автон. робота при max навантаж | 0.5 хв |
| Вага, кг | 6.1 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 080 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00