Укр
Рус

Код товару: AR_3013598
Розетки на батарейках і захисту від імпульсних перешкод
Збережіть і захистіть своє обладнання і дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги.
Акумуляторне резервне живлення і захист від імпульсних перенапруг
Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин.
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій
Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг в зазначених умовах експлуатації.
Інтелектуальне управління батареями
Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Покращені функції захисту
Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надмірної напруги в електромережі, коротких замикань, помилок установки і пошкоджень батареї внаслідок її повної розрядки.
Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих з виделками мережевих адаптерів
Дозволяє підключати вхідні блоки трансформаторів, які не блокуючи доступ до інших розеток.
Елегантний дизайн
Акумулятори компактної, сучасної конструкції поставляються в вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальною схеми електроніки і прекрасно доповнює обстановку будинку.
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового харчування від батарей при відключенні зовнішнього електроживлення.
Що підвищує автоматичне регулювання напруги
Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів і ДБЖ за допомогою коригування зниженого напруги без переходу на живлення від батареї.
Світлодіодні індикатори
Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою і електромережі.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
| Призначення | для мережевого обладнання, для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 900 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Вага, кг | 6 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 707 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00