Укр
Рус

Код товару: AR_3013624
Джерело безперебійного живлення Marsiva DC UPS KP2 призначене для забезпечення безперервного функціонування вашого марштуризатора. З’єднання з мережею буде стабільним навіть за відсутності основного джерела електроживлення або у випадку перебоїв з електропостачанням.
Перемикання ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 на автономну роботу здійснюється миттєво. Надійний акумулятор ємністю 10000 мАг може заживити відразу три пристрої з сумарною потужністю до 18 Вт через роз’єми DC, PoE та USB.
Робота ваших пристроїв буде стабільною за будь-яких погодних умов. Блискавкозахист 6 кВ та найвища категорія стійкості до горіння згідно зі стандартом UL 9 робить користування ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 безпечним для вас і вашого майна.
Вентиляційні отвори у нижній частині корпусу ДБЖ сприяють його швидкому та тихому охолодженню.
Монтуйте ДБЖ Marsiva DC UPS KP2 на стіну або встановлюйте на робочий стіл – його білий корпус невеликого розміру стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.
| Призначення | для мережевого обладнання, для роутерів |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Потужність, Вт | 18 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.36 кг |
| Вбудована батарея | 10000mAh |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 1 x PoE, 1 x DC |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 170 x 104 x 30.8 мм |
| Також | дбж для роутера |
| Тип виконання | настінний, настільний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 800 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00