Укр
Рус

Код товару: AR_3013607
PowerWalker VI MS - серія лінійно-інтерактивних ДБЖ з декількома розетками. 4 розетки з резервним акумулятором для критичних навантажень і 4 розетки з байпасом для некритичних навантажень. Вбудована функція Арн забезпечує чистий і стабільний вихідний сигнал при відключеннях електроенергії або коливаннях напруги. Функції ДБЖ можна контролювати і управляти через USB-з'єднання, за допомогою програмного забезпечення або без нього (HID).
Конструкція з декількома розетками робить серію VI MS особливо підходить для дому та офісу. ДБЖ можна використовувати на столі або закріпити на стіні. Програми включають домашній офіс, робочі станції, NAS і т. Д.
Крім того, USB-порт для зарядки (2.1A) пропонує додаткові функції, а конструкція забезпечує доступ до батарейного відсіку через задню панель для легкої заміни батареї.
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | 0.2 хв |
| Вага, кг | 7 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 170 до 280 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 200х345x100 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 627 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00