Укр
Рус

Код товару: AR_3013601
Джерело безперебійного живлення
Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L (RTM1000L)
для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо
Джерела безперебійного живлення
Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Особливості джерела безперебійного живлення: холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4xSCHUKO.
| Призначення | для домашніх ПК, для ноутбуків |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 9.6 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 350 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 698 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00