Укр
Рус

Код товару: AR_3013620
ДБЖ XoKo DC1200 – це портативний зарядний пристрій, спеціально розроблений для безперебійної роботи вашого роутера та інших невеликих пристроїв.
Чому він потрібен:
Особливості продукту:
| Призначення | для побутової техніки, для роутерів |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.65 кг |
| Вбудована батарея | 12000mAh |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Додатковий фільтр | RJ-45, USB |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 3 x DC |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 186 x 114 x 37 мм |
| Також | дбж для роутера |
| Тип виконання | настільний |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 340 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00