Укр
Рус

Код товару: AR_3017012
автомобільний, сухе, контейнер, на ручці, 5500 Па, акумулятор, 70 Вт, Тип фільтра - НЕРА, Ємність пилозбірника - 0.1 л, 230 х 165 х 67 мм, 0.4 кг, Колір - чорний
| Тип пилососа | автомобільний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Функції | видування |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.1 л |
| Насадки та щітки | щілинна, універсальна щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 4000 mAh |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір | чорний |
| Потужність всмоктування | 5500 Па |
| Розмір | 230 х 165 х 67 мм |
| Тип пылесоса, синк | автомобільний пилосос, автопилосос |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00