Укр
Рус

Код товару: AR_3017020
Пилосос призначений для більш ефективного очищення вашого будинку. При використанні вручну та вертикально прибирання буде більш практичним.
Вражаюча сила прибирання
Корпус пилососа виготовлений з міцних, але легких матеріалів, тому вага у вертикальному режимі — всього 2,2 кг. А в ручному ще менше – 1,55 кг. Пилосос зручно та легко тримати однією рукою, та й система управління розрахована на такий спосіб захоплення. Пластиковий пилозбірник від'єднується при натисканні на спеціальну кнопку. Довжина кабелю - значні 4,5 метри, тому можна не перейматися необхідністю перепідключення в іншу розетку в кімнаті. Пилосос можна зберігати у вертикальному положенні.
Закручені шляхи видалення пилу
Нова технологія циклонної фільтрації, що використовується в пилососі, поєднує в собі кілька завихрень, в яких від повітря відокремлюється пил, волосся та інші великі частинки. У такій системі неможливе утворення засмічення, а отже сила всмоктування з часом не втрачається.
Нова форма захисту від пилу
Новий мінімалістичний дизайн пилососу має оптимізовану конструкцію повітроводів, що дозволяє захоплювати пил з усіх боків та глибоко очищати повітря.
Унікальна технологія циклонної фільтрації
Навіть дрібні порошинки не прослизнуть крізь систему фільтрації пилососа, яка вловлює весь бруд і запобігає вторинному забруднення повітря.
Потужний двигун
Особлива конструкція повітроводів знижує опір повітря та запобігає втраті потужності прибирання. За рахунок потужного електродвигуна пилосос здатний висмоктувати навіть бруд, що в'ївся, і пил з глибоких щілин.
Ергономічна ручка
Пилосос спроектований таким чином, щоб його центр ваги був розташований біля ручки. Сама ручка із двох сегментів відмінно підходить для роботи утримання пилососу під різними кутами. Крім того, сам пилосос позбавлений незграбних форм, здатних викликати втому після тривалої роботи у різних режимах.
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | циклонна система, контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.8 л |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Кількість шарів фільтрації | 3 |
| Колір | сірий |
| Потужність всмоктування | 15000 Па |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Розмір | 1123 х 288 х 260 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 057 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00