Укр
Рус

Код товару: AR_3016997
Огляд Пилосос Gorenje SVC 144 FW
Дана модель універсального стікового пилососа, здатна в лічені хвилини очистити від сміття, дрібно і крупно дисперсної пилу великі площі. Завдяки особливій формі, він з легкістю проникає у важкодоступні місця, поворотна щітка, яка обертається навколо осі на 180 градусів, призначена для прибирання підлоги і килимових покриттів. Конструктивною особливістю пилососа вважається те, що він може використовуватися як вертикальний, стандартний пилосос і як ручної, за допомогою якого очищається м'які меблі, салон автомобіля та інше. Пилосос зручно зберігати, завдяки складаний конструкції, ручка-тримач, подовженої форми, ергономічна. Колірна композиція, в якій виконаний пилосос характеризується світлими тонами, а саме білосніжно-білим.
Особливості
За типом, це вертикальний, бездротової пилосос, джерелом живлення якого служить ємнісний акумулятор. Час безперервної роботи на одному заряді складає 38 хвилин. В даному пилососі відсутній стандартний пиловий мішок, який є розсадником мікробів і хвороботворних мікроорганізмів, замість нього застосований циклонний контейнер об'ємом 0.6 літра. Пуск пристрою відбувається плавно, процес роботи, прибирання, виконується практично безшумним способом, рівень видаваного шуму становить 78 дБ.
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 40 хвилин |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.6 л |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | чорний |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Розмір | 1180 х 260 х 170 мм |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Час зарядки | 6 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 690 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00