Укр
Рус

Код товару: AR_3016995
сухе, 250 Вт, Ємність пилозбірника - 0.7 л, 80 дБ, 115 x 25,5 x 22 см, 2.7 кг
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Функції | підсвічування щітки, турборежим |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.7 л |
| Насадки та щітки | щілинна, основна, турбощітка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | чорний |
| Особливості | вертикальна парковка, індикатор зарядки |
| Потужність всмоктування | 70 Вт |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Розмір | 115 x 25,5 x 22 см |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Час зарядки | 4 год |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 100 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00