Укр
Рус

Код товару: AR_3017004
Ручний акумуляторний пилосос Karcher CVH 2 дає змогу легко та ретельно видаляти найрізноманітніше сміття (пил, крихти, волосся тощо) з підлоги, меблів або з салону автомобіля. Компактність і мала вага значно полегшують виконання робіт з апаратом і його зберігання. Випуск чистого повітря забезпечує 2-ступінчаста система фільтрації, що допускає промивання, яка складається з дрібнопористої сталевої сітки, що затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї HEPA-фільтра (відповідає стандарту EN 1822:1998)
| Тип пилососа | автомобільний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусі |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 10 хв |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.15 л |
| Насадки та щітки | щілинна, основна |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 2000 mAh |
| Вага | 0.65 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Кількість шарів фільтрації | 2 |
| Колір | білий |
| Особливості | щілинна насадка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Розмір | 33 х 7,6 х 7,6 см |
| Тип пылесоса, синк | автомобільний пилосос, автопилосос |
| Час зарядки | 4 год |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 705 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00