Укр
Рус

Код товару: AR_3017011
Робот-пилосос RCV 2 звільняє ваш час для улюблених справ, повністю беручи на себе прибирання підлоги. Достатньо лише його ввімкнути, і він автоматично очищає тверді покриття та килими з коротким ворсом. Завдяки потужній всмоктувальній турбіні та обертовим основній і бічній щіткам, пилосос ефективно видаляє сухе сміття з усіх поверхонь, включно з кутами та краями. Залежно від потреб, робот може виконувати як сухе, так і вологе прибирання або комбінувати обидва режими, маючи систему резервуарів «2 в 1» з пилозбірником на 420 мл і резервуаром для води на 250 мл. Після завершення роботи або при низькому рівні заряду, пилосос самостійно повертається на базу для підзарядки. Додаткові сенсори захищають його від падіння, наприклад, зі сходів. Запустити прибирання можна за допомогою смартфона, пульта дистанційного керування або кнопки на самому апараті. Мобільний додаток дозволяє налаштувати режими та план прибирання. У разі потреби втручання, робот видає голосові повідомлення.
| Тип пилососа | робот |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | пульт ДК, через смартфон |
| Функції | безпека на сходах, голосове керування, встановлення розкладу прибирання |
| Тип живлення | акумулятор |
| Час роботи на одному заряді | 130 хв |
| Ємність пилозбірника | 0.42 л |
| Насадки та щітки | бічна щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 2600 mAh |
| Ємність водяного баку | 0.25 л |
| Вага | 3.1 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | білий |
| Особливості | таймер, wlan, голосовий вивід, 5 режимів, датчики перепаду висот, управління за допомогою мобільного додатка, з'єднання зі смартфоном через bluetooth, автономна робота |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Розмір | 32,5 x 8 см |
| Тип пылесоса, синк | робот пилосос |
| Час зарядки | 5.5 год |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 470 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00