Укр
Рус

Код товару: AR_3017021
Міцний, надійний, надзвичайно економічний пилосос створює розрідження (вакуум) 235 мбар / 23,5 кПа при потужності споживання всього 850 Вт і, таким чином, гарантує відмінні результати всмоктування з дуже низьким робочим шумом всього 61 дБ (A). Це означає, що їм можна користуватися в будь-який час доби, в тому числі в місцях, з підвищеним вимогою до рівня звуку. При ємності 11 літрів, вага пилососа становить всього 4,2 кг. Має практичну ручку для перенесення і ергономічну форму, стійку до перекидання. T 11/1 Classic дуже компактний, зручний при перенесенні і забезпечує тривалу роботу без втоми. Такі аксесуари, як всмоктувальні трубки і насадка для підлоги, можна зручно розмістити на пилососі. У комплект входить фільтр-мішок з флісу.
| Тип пилососа | професійний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | мішок |
| Тип керування | на корпусі |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 11 л |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.91 кг |
| Довжина шнура | 7.5 м |
| Колір | темно-сірий |
| Особливості | насадка підлога-килим, на 4 колесах |
| Потужність всмоктування | 850 Вт |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Розмір | 38.5 x 28.5 x 38.5 см |
| Тип пылесоса, синк | професійний пилосос |
| Тип труби | телескопічна |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 928 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00