Укр
Рус

Код товару: AR_3017009
Підтримання чистоти - це дуже просто, якщо використовувати для прибирання акумуляторний пилосос VC 6 Cordless ourFamily. У цьому апараті використані численні інтелектуальні рішення, як-от механізм для швидкого спустошення сміттєзбірника, функція Boost та активна насадка для підлоги зі світлодіодним підсвічуванням для ефективного прибирання в недостатньо освітлених місцях. Іншими перевагами є низький рівень шуму та наявність наочного індикатора, що відображає стан акумулятора та інші повідомлення. Крім того, в пилососі передбачено зручний фіксатор вимикача, що виключає необхідність постійно утримувати його в натиснутому стані. Настінний тримач із функцією заряду дає змогу зручно зберігати апарат і заряджати його акумулятор.
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Функції | підсвічування щітки |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.8 л |
| Насадки та щітки | щілинна, основна, для меблів |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 2.55 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | білий |
| Особливості | індикатор зарядки, м'яка накладка на рукоятці, світлодіодне підсвічування щітки, система 3-ступінчастої фільтрації, функція caps lock |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Розмір | 113 х 26,6 х 23,5 см |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Тип труби | металева |
| Час зарядки | 230 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 555 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00