Радіатор алюмінієвий Calor Industry CO-1600/98 10 секцій 30412 - фото 1
Радіатор алюмінієвий Calor Industry CO-1600/98 10 секцій 30412
Код товару: ST_2325636
Про товар
Комплект поставки — упаковка 10 секцій.
Особливості:
Алюмінієвий радіатор європейського виробництва (Польща).
Сертифікована продукція, що відповідає Євростандартам.
Радіатори розроблені для установки на автономне опалення.
Висока тепловіддача. Збільшена площа знімання тепла. Глибина секції 98 мм.
Класичний дизайн.
Бренд: CALOR; Країна реєстрації бренду: Польща
Характеристики
Бренд
Calor
Країна-виробник
Польща
Кількість секцій
10 шт
Підключення
Діагональне
Діаметр підключення
1/2"
Теплова потужність
302Вт
Робочий тиск
16 бар
Міжосьова відстань
200 мм
Довжина
1600 мм
Глибина
100 мм
Матеріал
Алюміній
Колір
Білий
Гарантія
120 місяців
Всі характеристики
Продавець
SantehStar
У цього товару ще немає відгуків.
В наявності
-23%