Укр
Рус

Код товару: AR_3023901
Новинка від компанії ZIPP Toys, якої ще не було! Катери і човни на пульті керування стануть відмінним доповненням до проведення часу на свіжому повітрі поруч з озером.
У модельному ряді присутні як ховеркрафти, так і катери. Незважаючи на свої невеликі габарити іграшки чудово і легко управляються в воді і можуть досягати швидкості до 10 км/ч. Крім цього є функція прискорення.
В якості живлення використовується 3,7 V акумулятор ємністю 90 mAh. Пульт керування працює на батарейках 2хАА (в комплект не входить).
Рухи:
| Клас | водний транспорт |
| Тип | човен |
| Масштаб | 1:32 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 2 х АА, 3.7 V на 90 mAh |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | човен, пульт керування |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Ширина | 41 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
497 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00