Укр
Рус

Код товару: AR_3023889
Квадрокоптер "Шалена куля" - відмінний варіант для дітей від 6 років. Завдяки своїй конструкції, яка виглядає як захисний "купол", дрону зовсім не страшні удари або падіння. Крім захисної функції, корпус підсвічується діодами, які змінюють режим підсвічування залежно від режиму.
Квадрокоптер з 6-осьовим гіроскопом може управлятися за допомогою пульта або жестів. Модель працює на літієвому акумуляторі на 800 mAh. "Шалена куля" має функцію "Повернення однією кнопкою", яка працює тільки при включеному режимі Headless mode (безголовий режим). Включаючи цю функцію повернення, варто пам'ятати, що квадракоптер не має функції уникнення перешкод.
Також, варто відзначити, що при виконанні фліпів (розворот на 360°) дрон необхідно піднімати на висоті не менше 3-х метрів над землею. Рекомендується використовувати в закритому приміщенні або при повній відсутності вітру на вулиці, так як навіть найменші потоки вітру можуть зносити дрон.
Рух квадрокоптера:
Особливості:
| Клас | повітряний транспорт |
| Тип | квадрокоптер |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 146 мм |
| Колір | блакитний |
| Комплектація | квадрокоптер, 2 акумулятора, пульт управління, зарядний пристрій USB |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Ширина | 146 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 232 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00