Укр
Рус

Код товару: AR_3023904
Бойові танки на радіокеруванні Zipp Toys серії 789 – це якісні іграшки, які обов'язково сподобаються як маленьким, так і великим хлопцям і дівчатам. Танки мають супер реалістичні димові і звукові ефекти, які дозволять дитині відчути себе справжнім командиром. Іграшка сприяє розвитку просторового мислення і уяви.
Танки на дистанційному керуванні Zipp Toys можуть рухатися вперед (три режими швидкості) і назад (два режими швидкості), вліво і вправо, а також обертатися на місці ( "танковий поворот"). Під час руху світяться ходові вогні (два світлодіоди). Максимальний кут повороту рухомої башти по горизонталі (вліво / вправо) становить 350 градусів. Гармата також піднімається і опускається. Танк стріляє пластиковими кульками. Постріл здійснюється з основного знаряддя і супроводжується відповідним звуком. Для відтворення димового ефекту необхідно налити воду в спеціальний відсік і натиснути відповідну кнопку на пульті. Передавач танка з дистанційним керуванням управляє всіма функціями танка, включаючи реалістичні звуки і дим.
Живлення танка забезпечує акумулятор (входить в комплект поставки разом із зарядним USB-шнуром). Пульт керування живиться від трьох батарейок типу АА 1.5 В (не входять в комплект).
Особливості:
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | танк |
| Масштаб | 1:18 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | Ni-CD 9.6 V 700 mAh |
| Вага | 1435 г |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | хакі |
| Комплектація | танк, димогенератор, набір аксесуарів, зарядний USB-кабель |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Ширина | 170 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 086 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00