Укр
Рус





Код товару: AR_2997867
Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, об`єм - 15 л, Особливості - регульований плечовий ремінь, водовідштовхуючий матеріал, вага - 0.71 кг, Колір - чорний
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | ремінь-застібка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | регульований плечовий ремінь, водовідштовхуючий матеріал |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.71 кг |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 15 л |
| Розміри загальні | 450 х 295 х 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 504 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00